Советы для беременных

Отеки ног, которыми страдают многие беременные на поздних сроках беременности, можно если не убрать, то существенно уменьшить. Сидя в кресле или на стуле кладите ноги на маленький пуф или стульчик. Ночью во время сна на спине подкладывайте под ступни ног небольшой валик.

Як прикрасити дитячий візок своїми руками

Кожна мама бажає, щоб її дитину з самого народження оточували виключно красиві та естетичні речі, реалізувати це бажання можна, присвятивши трохи часу прикрасі візка. Ці приємні клопоти дозволять Вам не тільки надати візку індивідуальність та ексклюзивність, але і доповнити дитячий транспорт деякими корисними елементами.

  1. Функціональні прикраси.

До таких корисних прикрас можна віднести виготовлені власними руками витончені парасольки, оригінальні чохли, які захистять малюка від дощу і вітру або стильні сумочки для зберігання необхідних речей. Сумки, що йдуть в комплекті з візками, не завжди відповідають індивідуальним потребам мами, так само як і вимогам моди. Але зшитий самостійно і декорований за власним смаком такий неповторний аксесуар можна буде пристібати до ручки візка або носити на плечі з упевненістю, що другого такого в місті просто не знайти.

  1. Іграшки.

Яскраві іграшки - чудова відповідь на питання «як прикрасити візок для дітей» , яка в той же час не дасть малюкові нудьгувати. У дитячих магазинах або в інтернеті (наприклад, на сайті Клубок) Ви легко відшукаєте спеціальні привабливі підвіски, які можна закріпити на візку. Зверніть увагу на те, щоб складові елементи підвісок не мали гострих куточків, які можуть стати причиною того, що дитина вколеться або подряпається.

  1. Наклейки та аплікації.

Ще один простий спосіб надати візку яскраву індивідуальність - це прикрасити його відповідними за кольором і тематикою аплікаціями. Для розміщення наклейок оптимально підійдуть борта візочка, а ось елементи, що складаються, (наприклад, капюшон)  не будуть вдалим місцем, так як наклейки помнуться і швидко втратять вигляд. Непогана ідея - використовувати світловідбиваючі наклейки в центрі обода колеса. Це і красиво, і актуально темними вечорами, так як візок буде помітний на дорозі здалеку.

  1. Бісер, стеклярус, стрази.

Як гарно прикрасити дитячий візок прихильницям гламуру? Для цього знадобиться всього лише трохи фантазії і стрази, що клеяться. Їх можна придбати як в швейному магазині, так і в косметичному. Прикраси у формі сердечок, імені малюка, всіляких милих тваринок, викладені стразами, чудово виглядатимуть на матеріалі темних кольорів, наприклад, синьому, чорному, коричневому або фіолетовому. Не менш цікаво буде виглядати на колясці і макраме з бісеру або стеклярусу. Навіть клаптики фетру, намиста або різнокольорові гудзики можуть стати підручним матеріалом для виготовлення оригінальної брошки у формі квітки. Іноді на такі хитрощі з прикрасами доводиться йти в разі, коли потрібно сховати дірочку або інший дефект на тканині візка.

  1. Накидки для коляски.

Таке вирішення питання «як прикрасити дитячий візок», також має не тільки чисто декоративну функцію. Оригінальна накидка, зв'язана своїми руками або ж зроблена в стилі печворк, декорована витонченим мереживом або бахромою, не тільки буде притягувати захоплені погляди перехожих, але одночасно вкриє Вашого малюка від зайвої уваги.

Піклуючись про те, як прикрасити дитячий візок, пам'ятайте, що головне в цій справі – не перестаратися і забезпечити для малюка комфорт і безпеку, виключивши використання в обробці токсичних матеріалів. Нехай на першому місці буде зручність і безпека дитини, а вже на другому - краса візка.

Советы для родителей

Гуляйте с малышом как можно чаще. Прогулки с ребенком – это не просто свежий воздух, но еще параллельное изучение малышом окружающего мира. Гуляя с крохой, озвучивайте то, что видите, называйте животных и растения, показывайте взрослых и детей, знакомьте с явлениями природы.

Центр для родителей "Здоровый Малыш".
г. Киев ул. Петра Сагайдачного 16б. тел.: 063 135 32 02

Email: gryzlova@ukr.net

Администрация сайта
Email: dianatockaya@gmail.com