Советы для беременных

Если во второй половине беременности Вы заметили выделение белой прозрачной жидкости из груди, не беспокойтесь, это нормальный процесс. Это молозиво беременных. Таким образом, молочные протоки в Вашей груди готовятся выделять грудное молоко и выкармливать им ребенка.

Вибух емоцій з конструктором Лего Ніндзяго

Захоплюючий світ проворних ніндзя завжди був об'єктом неабиякого захоплення у дітей. Не дивно, ці непереможні і таємничі воїни започаткували яскраву епоху тематичних комп'ютерних ігор та, звісно, популярних дитячих іграшок різноманітного формату. Компанія "Лего" теж не оминула цих неоднозначних персонажів і створила власну колекцію однойменних конструкторів. Сьогодні спробуємо звернути увагу на основні акценти славнозвісного конструктора "Lego Ninjagо".

Так, Лего Нідзяго була однією із найбільш очікуваних новинок 2011 року. Бренд і до того звертався до подібної тематики,  але справжній успіх прийшов саме з появою останньої. Пересвідчитись в цьому ви можете відвідавши lvbrick.com.ua.

Головне призначення іграшки - давати потрібну інформацію про бойові мистецтва ( у нашому випадку - кружитцу), а також розвивати у гравця навики лідерства, впевненості в собі. Нінзяго апелює до почуття спритності та безстрашності. Втім, дитина повинна також розуміти, що іграшкова реальність має межі і варто чітко відокремлювати її від того, що відбувається у дійсності.

Цей  конструктор має чимало підвидів. На сьогодні їх вже більше тридцяти. Зокрема, "Винищувач Кая", "Вільний політ мисливця",  "Битва за місто Ніндзяго", "Дракон Ніндроїд", "Золотий дракон", "Гарматрон" "Нінзяліт", "Храм Веномари", "Атака Коула", "Летючий корабель" та багато інших цікавих версій.  Як висновок  - серія неймовірних пригод, де дитина (чи навіть дорослий) може позмагатися зі злим драконом чи чарівником. Що переможе, добро чи зло, залежить від вашої майстерності в напруженому поєдинку. Виробники чудово попрацювали не лише над міні-фігурками у стилі "ніндзя", але й віддали належне історії кожного набору. Так, сюди входять таємничі замки, спеціальні тренувальні храми, реалістична зброя, цікаві машини та літаючі апарати, тощо.

Зазначимо, що з часу виходу сенсаційної серії Лего Ніндзяго мала  оновлення. Вже у 2012 році прихильники конструкторів отримали можливість позмагатися з Ллойд Гармодном, кланом Змій і врешті-решт показати, в чиїх руках перемога. А цього року оновлена серія підготувала своїм прихильникам ще одне випробування - герої змагатимуться із генералом Криптоном - ватажком усіх воїнів-кіборгів. Цей набір вийшов дуже яскравим і вперше показав ніндзя Кая, Джея, Коула і Ллойда не у звичних капюшонах, а зі стильними зачісками, хоча все ще у спеціальній масці, схожій на бандану.

Советы для родителей

Не отчаивайтесь слишком, если кормление грудью не удалось продлить столько, сколько Вам бы хотелось. Ведь наверняка Вы прекратили кормить малыша грудным молоком по очень важной причине. В любом случае Вы остаетесь любящей и заботливой матерью, которая делает все для благополучия своего ребенка.

Центр для родителей "Здоровый Малыш".
г. Киев ул. Петра Сагайдачного 16б. тел.: 063 135 32 02

Email: gryzlova@ukr.net

Администрация сайта
Email: dianatockaya@gmail.com