Советы для беременных

Вы все чаще раздражаетесь по пустякам и нервничаете? Не переживайте, это особенности Вашего теперешнего состояния. Конечно, скорее всего, Вам поможет пара таблеток валерианы, но лучше запишитесь на йогу для беременных. Она поможет Вам обрести внутреннее равновесие и ощутить особую гармонию с малышом.

1265372175_e5db258e19ad1Для кожної жінки дуже важливо народити та виховати здорову та щасливу дитину, якої буде успішне майбутнє. Та інколи вагітність застає деяких жінок зненацька. Різні бувають ситуації, і тому дуже важливу знати перші ознаки вагітності, щоб даремно не нервувати із-за затримок менструації, або невдалих способів контрацепції.

В наш час дуже багато молодих дівчат дуже рано вагітніють, и зрозуміло, що найчастіше така рання вагітність виявляється незапланованою. В разі ранньої вагітності, не требі одразу ж панікувати та бігти в лікарню на запис на аборт. Треба дуже добре все обміркувати, всі ризики, всю відповідальність, всі моменти цієї ситуації та добре обміркувати своє майбутнє, з цією, ще ненародженою, дитиною чи без неї.

Вагітність та народження дитини дуже відповідальній період в житті кожної жінки, тому до нього треба віднестися зі всією відповідальністю та серйозністю. Стати мамою мріє кожна жінка, але кожна хоче мати дитину в певному віці. І якщо так трапилося, що така нагода стати мамою випала занадто рано для вас, то обміркуйте, можливо ви вже готові взяти на себе всю відповідальність за життя цієї маленької людини, якій ви можете подарувати життя та шанс на щасливе майбутнє.

Не треба квапитися, та швидко приймати необдумані такі важливі рішення. Добре все обміркуйте зі своїми близькими. Будьте впевнені – вони вас завжди підтримають. Та не дивлячись ні нащо, життя дитини та її майбутнє зараз лежить у ваших руках. Зробіть правильний вчинок, добри його обміркувавши.

Советы для родителей

Если Вас беспокоит здоровье новорожденного малыша, то возможно Вам следует, проконсультировавшись с врачом, заниматься грудничковым плаванием. Плавание для грудных детей способствует эффективному развитию мышц ребенка и всего опорно-двигательного аппарата, а также укрепляет суставы.

Центр для родителей "Здоровый Малыш".
г. Киев ул. Петра Сагайдачного 16б. тел.: 063 135 32 02

Email: gryzlova@ukr.net

Администрация сайта
Email: dianatockaya@gmail.com