Советы для беременных

Отеки ног, которыми страдают многие беременные на поздних сроках беременности, можно если не убрать, то существенно уменьшить. Сидя в кресле или на стуле кладите ноги на маленький пуф или стульчик. Ночью во время сна на спине подкладывайте под ступни ног небольшой валик.

Турботи матері

Рецепти кулінарії та секрети успіху жінок

mama-kuhniaКожна жінка знає, що для того щоб сім'я жила в добробуті та злагоді, необхідно витрачати багато часу на це. А найголовніше те, що ця задача майже повністю лежить саме на жіночих плечах. Якщо прийнято вважати, що батько опікується фінансовим станом сім'ї, забезпеченністю грошима та їжею, то жінка відповідає за те, що ці кошти правильно розподілити, купити за них все необхідне, приготувати сніданок, обід, вечерю, прибрати в квартирі та навести порядок після кожного приходу гостей та просто щодня спілкуватися зі всіма членами сім'ї, щоб кожен відчував турботу. А це задача не з легких.

Для багатьох жінок стає проблемою приготування їжі. Особливо, якщо хочеться чогось нового й смачного, а ідеї закінчились. В такому випадку чудовим рішенням даної проблеми стають кулінарні рецепти, яких знайти в інтернеті простіше простого. Причому можна вибрати як складні страви на які необходно витратити декілька годин й при цьому ще й докпуити продукти, а можна приготувати страви швидко, просто, з підручних продуктів, ще й при цьому дуже смачно. Таке різноманіття рецептів спрощує роботу домогосподарки та допомагає підлаштуватись під будь-які обмеження.

Також варто відзначити, що проблема прибирання в квартирі може також стати менш значною, якщо зробити для себе звичку щодня витрачати по півгодини на наведення порядку. Вранці перед роботою чи ввечері після роботи приділіть час тому, щоб розкласти речі по поличкам, підмести та викинути зайве сміття. Якщо кожного дня так робити, то прибирання не буде займати багато часу, а разом з тим під кінець тижня не будуть нагромаджуватись пакети та речі по кімнатам, а тому буде простіше справлятись з даною проблемою.

Советы для родителей

Если и Вам, и малышу комфортно спать вместе, не отказывайте себе в таком удовольствии. Совместный сон положительно действует на психику ребенка, позволяет маме малыша наладить лактацию и дает ребенку так нужное ему в первые месяцы жизни чувство защищенности и уверенности в окружающем мире.

Центр для родителей "Здоровый Малыш".
г. Киев ул. Петра Сагайдачного 16б. тел.: 063 135 32 02

Email: gryzlova@ukr.net

Администрация сайта
Email: dianatockaya@gmail.com