Советы для беременных

Во время беременности на Ваших ножках проявилась капиллярная сетка и прозвучал диагноз «варикозное расширение вен»? Запишитесь на аквааэробику для беременных. Занятия в воде снижают нагрузку на ноги, а воздействие воды приводит в тонус кожу и улучшает кровообращение

Турботи матері

Рецепти кулінарії та секрети успіху жінок

mama-kuhniaКожна жінка знає, що для того щоб сім'я жила в добробуті та злагоді, необхідно витрачати багато часу на це. А найголовніше те, що ця задача майже повністю лежить саме на жіночих плечах. Якщо прийнято вважати, що батько опікується фінансовим станом сім'ї, забезпеченністю грошима та їжею, то жінка відповідає за те, що ці кошти правильно розподілити, купити за них все необхідне, приготувати сніданок, обід, вечерю, прибрати в квартирі та навести порядок після кожного приходу гостей та просто щодня спілкуватися зі всіма членами сім'ї, щоб кожен відчував турботу. А це задача не з легких.

Для багатьох жінок стає проблемою приготування їжі. Особливо, якщо хочеться чогось нового й смачного, а ідеї закінчились. В такому випадку чудовим рішенням даної проблеми стають кулінарні рецепти, яких знайти в інтернеті простіше простого. Причому можна вибрати як складні страви на які необходно витратити декілька годин й при цьому ще й докпуити продукти, а можна приготувати страви швидко, просто, з підручних продуктів, ще й при цьому дуже смачно. Таке різноманіття рецептів спрощує роботу домогосподарки та допомагає підлаштуватись під будь-які обмеження.

Також варто відзначити, що проблема прибирання в квартирі може також стати менш значною, якщо зробити для себе звичку щодня витрачати по півгодини на наведення порядку. Вранці перед роботою чи ввечері після роботи приділіть час тому, щоб розкласти речі по поличкам, підмести та викинути зайве сміття. Якщо кожного дня так робити, то прибирання не буде займати багато часу, а разом з тим під кінець тижня не будуть нагромаджуватись пакети та речі по кімнатам, а тому буде простіше справлятись з даною проблемою.

Related Articles

Советы для родителей

Начинайте введение прикорма с 6 месяцев. Не стоит раньше полугода давать ребенку взрослую пищу, ведь его пищеварительный тракт еще не готов к таким переменам. Начните прикорм с овощей или каш. Не нужно добавлять в блюда соль или сахар, ведь вкус ребенка еще не испорчен и различные вкусовые добавки ему ни к чему.

Центр для родителей "Здоровый Малыш".
г. Киев ул. Петра Сагайдачного 16б. тел.:(044) 232 70 33

Email: gryzlova@ukr.net

Администрация сайта
Email: dianatockaya@gmail.com